LoTUSnlp

Neler Yapıyoruz

1-) Programlama: 

En önemli kısım. Günler süren bir ankete tabi tutulursunuz. Birçok bilginiz alınır ve analiz edilir. Bu bilgiler asla 3. Kişiler ile paylaşılmaz. (bu size taahütümüzdür.) 

Evli olmak çocuk varsa kaç tane? Yaş cinsiyet madde kullanımından tutun da… çalışılan iş yeri son aldığı tus sıralamaları, okul notları, çalışma arkadaşları, ailevi durum, sağlık durumu ile ilgili sorular sorulur. 

Bu anket sonucunda size en uygun program bireysel ve ekipsel olarak belirlenir. 

2-) Ekipler: 

Ekip lideri ile birlikte maksimum 10 kişik bir gruba alınırsınız. Bu 10 kişi programı size benzeyen, çalışma sistemi size benzeyen ve şuana kadar ki tus başarıları size benzeyen kişilerden seçilir. 

Burada günlük takipler yapılır. Günlük kronometreler alınır. Bu kronomtereler grafikerler tarafından haftalık dökümlere aktarılır. Tablolar yapılır. Ekip lideri gerektiğinde müdahale eder. Ödev ister. “Bugün herkes bir biyopsi yorumlayacak” dediğinde ödeve uyulur. İtiraz edilmez.  

Herkes ses kaydı ile bir soru çözecek denebilir. Veya spot bilgi talep edilebilir. Çalıştığınız kısımdan fotoğraf çekip atmanız istenebilir. Bu günlük bilgiler yine grafikerler tarafından arşivlenir. Ve herkes diğer gruplardaki arşivleri de istediği zaman görebilir.

Ödevlere uymama sistemden çıkarılma sebebidir. Ekip liderinin mesajına dönmemek yine gruptan çıkarılma sebebidir. 

Ekibin Programı sürekli takip edilir. Ekip liderinden habersiz nöbet değiştirmek, kaynak değiştirmek sistemden çıkarılma sebebidir.

3- ) Nlp: 

Türkiye’nin ilk “doktorlara özel” nlp kurumu LoTUSnlp eğitmenleri tarafından düzenli tarihlerde bu destek verilir. (maksimum 10-15 gün aralıklarla)  

Afirmasyon – olumlama – motivasyon çalışmaları yapılır. Ödevler verilir. Nlp uzmanının verdiği randevuda hazır olmanız istenir. 

Sınav teknikleri, soru analizleri, konsantrasyon yöntemleri belirli bir müfredat ile aktarılır 

NLP uzmanı isterse kendi danışanları için özel whatsapp grubu kurabilir. Günlük motivasyon mesajları, ses kayıtları, videolar gönderebilir.

NLP uzmanının aylık vereceği raporlar programa devam edip etmeyeceğinizi belirleyebilir.  NLP görüşmeleri genellikle gruplarımızın en zevkli noktası oldu. Her dönem inanılmaz motivasyon sağladı.

NLP Müfredatımız

Beginner: öğrenme stratejileri, işitsel ve kinestetik zeka
1. çalışma: erteleme hastalığı ve afirmasyon
2. çalışma: 4D kuralı
3. çalışma: Deneme çözüm yöntemleri ve şıklar arasında kalma sorunsalı
4. çalışma: Odaklanma ve uyku sorunu için 3 önemli teknik
5. çalışma: Durum koordinasyonu
6. çalışma: Switch tekniği
7. çalışma: Evrensel motivasyon
8. çalışma: Sınav haftası stresi ve sınav yönetimi